אודות

שמי טל, אני מאמן ומדריך טכנולוגי עם ניסיון רב בהובלת צוותי מומחים והנחיית מפתחים, ואחרי שנים של הדרכה ולימוד הצלחתי להרכיב את מיזם החינוך הטכנולוגי המושלם:  TeachIT.

אני מאמין שידע טכנולוגי הוא רכיב חשוב בבניית קריירה בתחום, אבל הוא לא יכול לעבוד לבדו. לכן, כשבניתי את הקורסים השונים ב-TeachIT הקפדתי להכניס באופן אינטגרלי את הליווי האישי וההדרכה לכל סטודנט/ית.

תהליך ההכשרה בעיני הוא תהליך מתמשך שמתחיל בהקניית ידע, ממשיך בליווי אישי ומתעצם כאשר לבוגרי הקורס יש את המקום לפנות אליו לייעוץ ממוקד במהלך תקופת הקריירה שלהם.

כל הקורסים וההדרכות שפיתחתי עבור TeachIT הגיעו מתוך ניסיון בינלאומי בהיי-טק בפיתוח ויישום מערכות מידע ארגוניות, במגזר העסקי והציבורי. העבודה עם שווקים בארה"ב ואוסטרליה הביאה אותי להיכרות מעמיקה עם הדרישות הפונקציונליות בשטח ולהתאמת פתרונות ישימים המשלבים חדשנות טכנולוגית, והעניקה לי התנסות ונקודת מבט הבאות לידי ביטוי כיום בקורסים, הן במישור הפדגוגי והן במישור של ההדרכה האישית שכל בוגר ובוגרת מקבלים בסוף הקורס ולאחריו.

כבר בשנות ה-90 הקמתי והובלתי את Talsoft, חברה אוסטרלית שעסקה בהדרכה בתחומים של פיתוח תוכנה ומערכות מידע. במידה מסוימת, אפשר להגיד ששם הונחו היסודות לעבודה האמיתית – והיא להיות צינור מידע בין עולם הטכנולוגיה לבין אלה המבקשים להשיג בו דריסת רגל. בשנת 2012 התחלתי לקדם יוזמות עצמאיות בתחום יישום פתרונות מחשוב ומערכות מידע עסקיות בטכנולוגיית ענן, וכך לפתח ידע Hands On על התנהלות עסקית מצליחה ומקדמת, ידע שגם אותו אני משלב בתוך הקורסים ונותן מימד פרקטי לחומר התיאורטי הנרכש.

אחרי שנים של ניסיון מקצועי מוצלח חזרתי לקדם גם הוראה והדרכה בתחומים טכנולוגיים, וכך בשנת 2019 התחלתי לקיים הרצאות בתחומים המשלבים טכנולוגיה ועסקים, הרצאה אחרי הרצאה החומר הלך ונערם וכך הגעתי לפתח את הקורסים של TeachIT – הכשרות טכנולוגיות יחד עם אימון אישי לקריירה טכנולוגית.

ברזומה המקצועי שלי ניתן למצוא עבודה משותפת עם חברות מהמובילות בעולם הטכנולוגי כמו אינטל, מיקרוסופט ו- APSIS, ובארץ גם עבודה עם גופים מרכזיים כמו משרד המשפטים, כללית, רשות השידור, 8200 ועוד.

הסמכות רלוונטיות:

תואר Executive MBA במנהל עסקים, תואר ראשון B.Sc במדעי המחשב, תעודת הוראה ורישיון להוראת מדעי המחשב, והסמכה בתחום ניתוח המערכות. ובנוסף, חברות בלשכה לטכנולוגיות מידע בישראל.

ניסיון כולל בהדרכה טכנולוגית

מרצה בכיר

במכללות INT, SQLabs, Smart Group,
John Bryce, ו- ProcessIT במסלול
Business Analysis.

מורה ומרכז

מגמת מדעי המחשב בתיכון אורט.

מדריך חיילים

לוחמים יוצאי יחידות קרביות בהסבה מקצועית לקראת עבודה בהייטק במכללת סלע.

מאמן ויועץ טכנולוגי

לפיתוח מקצועי, וליישום שיטות ותהליכים.

מפתח חומרי הדרכה

לקורסים מקצועיים, ומותאמים לארגונים.

מנטור ויועץ לעסקים

פרו-בונו במסגרת המיזם הלאומי לעסקים קטנים של עמותת בוגרי 8200

דילוג לתוכן